Din kundvagn

Lyra-Ink Djuphålsmarkör Röd 1 mm, LahtiPro

Djuphålsmarkör röd 1 mm
Lyra-Ink Djuphålsmarkör Röd 1 mm, LahtiPro
78,93 kr
Exkl. moms 63,15 kr
Mängdrabatt
10 eller mer 71,04 kr
Denna produkt skickas vanligtvis inom 1-2 vardagar efter lagt beställning. Leveranstiden är oftast 3-5 vardagar beroende på leveransadressen och fraktbolaget. Fraktpriset syns i kassan innan man skickar beställningen.

Lyra-Ink djuphålsmarkör i rött är en märkpenna med 1 mm linjebredd, gjord för att skriva och markera i borrhål och på svåråtkomliga ytor. Produkten levereras av LahtiPro.

Markören skriver med beständigt bläck och har hårdheten 2B. Den klarar hål med ett största djup på 35 mm och en största diameter på 4,5 mm.

Märkningen fungerar mycket bra på sten och betong och bra på torrt trä, metall (inte varm) och plast. På keramiska plattor och glas fungerar den tillfredsställande. Märkningen går inte att ta bort.

Recensioner

Skriv en recension

OBS: HTML översätts inte!
Betyg:
Dålig Utmärkt
Captcha
Uppdaterat senast: 2026-10-26